Przepychanie i udrażnianie rur Gdańsk

Profesjonale udrażnianie kanalizacji metodą ciśnieniową oraz mechanicznie spiralą

☎️ 732 528 073

 

Gdy tylko rury odpływowe z toalety, kuchni lub łazienki zaczną się zapychać lub wydziela się nieprzyjemny zapach z kanalizacji,to prawdopodobnie nadszedł czas aby udrożnić rury kanalizacyjne.

Oferujemy kompleksową usługę udrażnianie i przepychanie rur na terenie Gdańska i okolic.Do usuwania zatorów metodą mechaniczną używamy elektrycznej przepycharki Rothenberger R600.Metoda ta jest stosowana do wewnętrznych sieci sanitarnych.

Do czyszczenia rurociągów zewnętrznych używamy małe Wuko (pojazd z zabudową ciśnieniową)

Mechaniczne udrażnianie rur

udrażnianie i przepychanie rur gdansk

  • Udrażnianie wc ubikacji toalety pisuaru
  • Przepychanie zlewu umywalki zlewozmywaka
  • Odetkanie wanny i kabiny prysznicowej
  • Udrożnienie kratek odpływowych pod wanną (stare budownictwo)
  • Czyszczenie kanalizacji sanitarnej
  • Usuwanie zatorów w rurach żeliwnych
  • Wycinanie korzeni z wnętrza kanału
  • Monitoring tv kanałów sanitarnych
  • Inspekcja tv rurociągów
  • Naprawa i wymiana rur kanalizacyjnych

 

 


 

Zapchane odpływy kuchenne

Z czasem rury kuchenne zatkają się.Woda schodzi coraz wolniej ponieważ resztki żywności,tłuszcze i detergenty gromadzą się na wewnętrznych ściankach rur i ostatecznie powodują zatkanie.

Nasz hydraulik usuwa wszystkie zanieczyszczenia używając elektrycznej spirali z wymiennymi grotami aby skutecznie rozprawić się zapchaniem.

 


 

Niedrożna toaleta

Odpływy wc częstą zapychają się papierem toaletowym i chusteczkami nawilżanymi,a nawet kostką zapachową czy żwirkiem dla kota.

Serwisant może szybko rozwiązać problem maszyną elektryczną,która obraca spiralą z dużą prędkością wewnątrz zapchanej kanalizacji.

Spirala ma specjalne wymienne ostrza na końcówce,które przecinają wszelkie przeszkody podczas udrażniania wewnętrznej ściany rury .

 


 

Kratki podłogowe (syfony)

Kratki podłogowe są często spotykane w starym budownictwie z lat 60-80 w piwnicach i łazienkach.
Odpływy te są wyposażone w żeliwny syfon aby zapobiec wydostawaniu się zapachów i gazów kanalizacyjnych powinien być napełniony wodą.

Jednak z biegiem lat wewnątrz żeliwa nagromadziło się tyle osadu,że syfon nie spełnia już swojej funkcji i często się zapycha.

Udrażnianie kratek odpływowych często jest bardzo trudne ze względu na trudny dostęp,zalecamy wykucie syfonu i modernizacje ze względu na wiek takich systemów i problem z powracającym problemem.

 


Przepychanie wanny i kabiny prysznicowej

 
Niedrożne odpływy z pryszniców i wanien to dla nas codzienność.Winowajcą jest zwykle gromadzenie się włosów i osadów w syfonach i rurach a także nadmierne wsypywanie udrażniaczy w proszku .

Kiedy bierzesz prysznic to nigdy nie powinieneś widzieć stojącej wody w kabinie lub wannie .
Prawidłowo działające odpływy powinny niemal natychmiast odprowadzić wodę do kanalizacji.

Jeśli woda zakrywa brodzik prysznica i twoje stopy to masz zatkany odpływ prysznicowy, który ostatecznie zostanie całkowicie zapchany.

Nasze pogotowie hydrauliczne użyje jednej z maszyn do udrażniania wanien i pryszniców aby oczyścić odpływ z wszelkich zanieczyszczeń i przywrócić go do pierwotnego stanu.

 

Pogotowie kanalizacyjne Gdańsk


 

Piony i poziomy sanitarne

Piony kanalizacyjne to największe rury odpływowe w budynku. Wszystkie odpływy domowe prowadzą do pionu lub głównego poziomu odprowadzającego ścieki do miejskiej sieci sanitarnej lub szamba .

Twoja główna rura kanalizacyjna może zostać zatkana od gruzu,nagromadzenia się osadów,zapraw budowlanych,wrastających koszeni co prowadzi do wybijania ścieków w budynku.

Wówczas jedynym wyjściem jest zadzwonić po nasze pogotowie kanalizacyjne pod numer 732 528 073